Що таке температура?


temperaturaУ будь-яких батьків починається паніка, коли у їх дитини підіймається температура вище нормальної. І деякі дбайливі матусі чи бабусі починають без розбору “напихати” дитину всілякими таблетками або мікстурами. Щоб позбутися паніки, необхідно розібратися, що таке температура, чому вона підвищується і як з нею боротися. Перш за все, ви повинні знати, що сама по собі підвищена температура – не хвороба, а симптом. Підвищення температури зазвичай викликають вірусні та бактеріальні інфекції такі як застуда, грип, ангіна, тонзиліт, запалення середнього вуха, скарлатина, інфекції шлунково-кишкового тракту, запалення сечового міхура та інші. Також підвищенням температури організм може реагувати на щеплення, фізичне, нервове напруження і перегрів.

Типовими симптомами підвищеної температури у дітей можуть бути:

  • почервоніння та пітливість
  • відмова від їжі
  • погане самопочуття та апатія
  • головний біль
  • прискорене дихання (більше 40 в хвилину) та частота серцевих скорочень (біля 120 в хвилину)
  • діарея (переважно у малюків)
  • часом спостерігається нудота та блювання

Як знизити температуру?

При високій температурі найбільш популярними народними методами є  обтирання та холодні компреси, вживання великої кількості теплої рідини. Не забувайте про вологе прибирання та провітрювання кімнати.

Обов’язково і негайно слід викликати лікаря до дитини з дуже високою температурою, температурою, яка тримається більше трьох днів та тоді, коли температуру супроводжують висип, блювота, пронос.

Бережіть дітей та будьте здорові!


Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я
malipin-footer

Ліцензія:

Серія АВ № 598036
від 11 липня 2012р.
РП МОЗ України
№UA/1468/01/01

ТОВ «ДКП „Житомирська фармацевтична фабрика“»

12430, Україна
вул. Корольова 4,
с. Станишівка,
Житомирська обл.
Житомирський р-н.

sale@vishpha.ua(0412) 48-11-31