Що таке застуда?


461236007Зазвичай вірусні захворювання припадають на осінь і весну, коли різке зниження температури призводить до переохолодження. Діти особливо уразливі в таку пору року. Вони більш рухливі, частіше потіють і переохолоджуються.
Крім того, якщо в дитячому колективі захворіє хтось один, як правило, хворіють усі. Адже вірус передається повітряно-крапельним шляхом. Досить чхнути одному – і бацили розлітаються по класу або групі, «обираючи» найбільш слабку імунну систему і оселяються там.
Застуда з’являється не за один день, але подає перші ознаки, які легко піддаються усуненню, майже одразу, якщо вчасно звернути на них увагу.
Отже, першими дзвіночками застуди як у дорослого, так і у дитини служить нежить, постійне чхання, першіння в горлі, загальна слабкість, підвищення температури. У дітей це навіть може бути діарея та/або втрата апетиту.
Якщо ви помітили перші ознаки застуди, не ігноруйте їх в надії, що це мине саме по собі. Хвороба набагато швидше відступить, якщо ви вживатимете певні заходи. За статистикою, простудні захворювання протікають швидше і легше у тих, хто при перших ознаках діяв негайно.

Що ж робити?

Дитину на пару днів краще залишити вдома, забезпечивши їй, крім теплого ліжка, повноцінний, здоровий сон. Рясне тепле пиття,– це другий етап на шляху боротьби із хворобою. Крім цього, за необхідності, слід знижувати температуру, промивати ніс та полоскати горло. Не забувайте також і про заходи гігієни – вологе прибирання у кімнаті хворого малюка та провітрювання.

Дитину краще показати лікарю, щоб уникнути ускладнень і обов’язково, якщо температура тримається більше 3-х діб.Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я
malipin-footer

Ліцензія:

Серія АВ № 598036
від 11 липня 2012р.
РП МОЗ України
№UA/1468/01/01

ТОВ «ДКП „Житомирська фармацевтична фабрика“»

12430, Україна
вул. Корольова 4,
с. Станишівка,
Житомирська обл.
Житомирський р-н.

sale@vishpha.ua(0412) 48-11-31